O nás

 ,,Vo sne a v láske nie je nič nemožné...“

Svadobný deň je nezabudnuteľná a slávnostná udalosť nielen pre mladomanželov,ale aj ich blízkych. O to viac je dôležité všetko do detailu vysnívať a naplánovať. Krásne svadobné šaty, účes, make-up, topánočky, oblek pre ženícha, obrúčky,... svadobnú miestnosť, dobré jedlo, muzikantov, ktorí všetkých roztancujú ,.fotografa, starejšieho,...a samozrejme aj svadobnú kyticu a výzdobu .Je toho veľmi veľa, aj okrem toho spomenutého, preto sme tu MY - NERINE, ktorí Vám tieto prípravy uľahčia :)

Naša agentúra NERINE vznikla v roku 2006, pôsobíme na celom Slovensku a s radosťou realizujeme Vaše sny a túžby.Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti floristiky ponúkame profesionálne a originálne dekorácie, ktoré urobia Váš dôležitý deň slávnostným a krásnym.Zabezpečíme kompletný dizajn celého svadobného dňa do najmenších detailov. Každá svadba je pre nás výzvou a posúva hranice našej fantázie a skúseností ďalej. Zorganizujeme Vám svadbu v lete,aj v zime, v kaštieli ,alebo v záhrade, vo vintage či country štýle...fantázii sa medze predsa nekladú.. Vaša predstava a samozrejme aj cenový limit sú pre nás dôležité a rešpektujeme ich.

Okrem kvetinového dizajnu a koordinácie svadobného dňa, sa na nás môžete spoľahnúť aj v zabezpečení cateringu, fotografa, hudobnej produkcie, starejšieho, dopravy, atď...

Popustite uzdu našej fantázii a vychutnajte si svoj svadobný deň.
NERINE